Contact

De leden van de Dorpsraad zijn niet verkozen, maar kiezen voor een neutrale en pragmatische aanpak om de Leestse belangen in Mechelen te verdedigen, nieuwkomers in Leest te verwelkomen en spreekbuis zijn van en naar de verschillende verenigingen in Leest.

Bruno Claesbruno@leest.be
Lotte Craslotte@leest.be
Stijn De Hondtstijn@leest.be
Katleen De Roosterkatleen@leest.be
Paul Peeterspaul@leest.be
Johan Teughelsjohan@leest.be
Evelinne Van de Poelevelinne@leest.be
Tom van Voorentom@leest.be
Machteld Verbruggenmachteld@leest.be

meer via info@leest.be

Vanuit de stad is dorpsconsulent Geert Laarmans werkzaam in Leest. Hij is verbindingsfiguur tussen initiatieven uit Leest en de diensten van de Stad en het Sociaal huis.

Geert kan je bereiken op 0477 47 13 86 en geert.laarmans@mechelen.be

Je abonneren op de nieuwsbrief van de dorpsconsulent kan je via www.mechelen.be/nieuwsbrief-rand.